Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 2020

En karlı bayilik fırsatı, ücretsiz bayilik veren firmalar 2020 ile oluyor. Aşağıda firma isimleri ve detayları verilmiştir. Günümüzün vazgeçilmez olan çok sayıda sektörü ücretsiz bayilik veren firmalar 2020 listesinde yer alıyor.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 2020
Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 2020

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Aşağıda firma detayları ve ücretsiz bayilik için sunulan seçenekler verilmiştir. Merak ettiğiniz soruların yanıtını bulabilirsiniz.

Bemera Lukens Mobilya

Girişimciler için ücretsiz bayilik dendiğinde akla gelenler arasında Bamera Lukens Mobilya var. Mobilya mağazası sektöründe ücretsiz şekilde bayilik sunuyor. Eğer mobilya üzerine bir mağaza açmayı düşünüyorsanız, bu markayı seçerek ücretsiz bayilik alabilirsiniz. Gaziemir – İzmir’de yer alıyor. İletişim için adres bilgilerini değerlendirebilirsiniz.

Köftey’s Köfte

İlk sıralarda yer alan firmalar arasında Köftey’s Köfte bvar. Türkiye’nin neredeyse tamamına bayilik vermesi ile dikkat çekiyor. Oldukça kaliteli bir marka olduğundan, bu alanda müşterilerini de memnun etmeyi başarıyor. İyi bir köfte markası olduğundan, AVM gibi alanlarda en az 50 metrekarelik alanlarda yer alıyor. Bu şartın sağlanması durumunda bayilik veriyor. Caddelerde yer alan mağazalar için ise en az 100 metrekare alan istiyor. Ücretsiz bayilik veren firmalar arasında yer alan firma, metrekare şartlarının sağlanması durumunda anlaşma sağlıyor. İletişime geçmek için direkt olarak verilen numaraları değerlendirip, birebir iletişim kurarak gerekeni yapabilirsiniz.

Mochka Accessories

Takı aksesuar bayiliği dendiğinde ise akla gelenler arasında Mochka Accessories var. Bu marka, takı ve aksesuar konusunda bayilikler veriyor. Kısa bir süre içinde bayiye kavuşma sağlanacaktır. Ücretsiz bayilik için iletişime geçebilirsiniz. Firma %60 kar marjı üzerinden hareket etmektedir. Kendisinden bayilik almak isteyenler için çok sayıda kolaylık sunduğundan önerilenler arasında yer almaktadır. Verilen iletişim numaraları üzerinden bilgi alınarak, bu alanda talepler sunulabilir.

Triples Oto Kimyasalları

Oto kimyasal ürün satışları kapsamında hizmet veren Triples oto kimyasalları da ücretsiz bayilik sunuyor. 2020 ücretsiz bayilik veren firma arasında olan bu firmada, araçlar için birçok farklı türde temizlik ve bakım malzemesini satıyor. Bakıldığında kısa süre içinde büyüyen bir firma olduğu da görülüyor. Kısa süre içinde hızla büyümek isteyen firma ücretsiz bayilik veriyor. Adres ve iletişim bilgileri de sunularak bu alanda bayilik almak isteyen kişilerin kolay şekilde ulaşması da sağlanıyor.

Dream Home Mobilya

Girişimcilere mobilya mağazası alanında bayilik sunan firmalar arasındadır. Dream Home mobilya için herhangi bir şekilde ücret talep etme şartı olmadan bayilik sunuyor. Eğer mobilya üzerine mağaza açmayı düşünüyorsanız, bu alanda ücretsiz şekilde bayilik alarak en iyi şekilde hareket etmenin yolunu seçebilirsiniz. Geniş bir ağa yayılmak için ücretsiz şekilde bayilik sunan bir firma olduğundan, direkt olarak iletişime geçerek bu alanda bilgi alabilirsiniz.

Anadolu Çiğköfte

Ülkede en hızlı şekilde çoğalan çiğköfte firmalar arasında Anadolu çiğköfte yer alıyor. Hızla çoğalan bir sektör olduğundan, bu alanda da ücretsiz bayilik alınabiliyor. Her geçen gün sayısının artıyor olması alınan bayilikler sayesinde oluyor. Alınan çiğ köfte bayiliklerinin neredeyse hiç kapanmadığı da biliniyor. Özellikle öğrenci ve genç yatırımcılar için son derece avantajlı olan bu durum göz önünde bulundurulmalıdır. İletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, bayilik hususlarını konuşabilirsiniz.

Çaytaze Çay

AVM gibi alanlarda genel olarak bayiliğe izin veriyor. Çay standı oluşturulması ile markasının tanıtımını yapıyor. Şimdilik bayilik için bu şekilde bir standa sahip olmak için 30.000 TL’lik bir ücretin olması gerekiyor. Şirket girişimcilerinin böyle bir stant için öncesinde birikimleri olması istenenler arasında. Ona göre hareket etmek de fayda olacak.

Pierre Cassi Giyim

Erkek giyim noktalarında girişimcilere bayilik hizmeti sunuyor. Bu sayede hızla da büyüyor. Marka, hızlı bir şekilde büyümek için bayiliğe izin veriyor. Ürünlerin %100 yerli etiketine sahip olacağı şekilde satışlar yapılıyor. Ücretsiz bayilik veren firmalar arasında yer alan firma olduğundan tercihinizi ona göre yapabilirsiniz.

2 yorum

  1. Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş, diğer yazılarınıza da baktım çok başarılısınız. Daha fazla firma önerisi ve tanıtım bekliyoruz.

İlgili Gönderler

2021 - www.firmablogum.com © | web sitesi fiyatları : Seotasarim.net