Nazar Boncuğu Modelleri

Nazar Boncuğu Modelleri ve çeşitleri hakkında satış yapan profesyonel bir e ticaret sitesini sizlere tanıtacağım.

nazar boncuğu modelleri
nazar boncuğu modelleri

Türkiye’de ve dünyanın bir çok ülkesinde nazar boncuğu satışı yapılmaktadır. Bu sektörde bir çok yeniliğe imza atmış olan nazarlikdunyasi.com sitesi Türkiye’deki en önde gelen profesyonel bir firmadır.

Bir çok nazar boncuğu modelleri bulunan bu firma hem perakende hem de toptan nazar boncuğu satışı yapmaktadır. Sizlere önde gelen nazar boncukları modellerinin bir listesini paylaşacağım.

Nazarlikdunyasi.com, Nazar Boncuğu Modelleri;

1-) Filli Nazar Boncuğu Modeli

Filli Nazar Boncuğu
Filli Nazar Boncuğu

Fil figürü ve nazar boncuğunun bir arada kullanımı oldukça yaygındır. Filli nazar boncuğu modelleri bilekliklerde, duvar süslerinde ve anahtarlıklarda kullanılıyor. Eski tarihe göre fil ve nazar boncuğu bir arada kullanıldığında tüm kötülüklerden insanları koruduğuna inanılıyor. Sizler de anahtarlık ya da bilekliklerinizi filli nazar boncukları modellerinden seçerek alabilirsiniz.

Kaynak linki: https://nazarlikdunyasi.com/urun/nev-filli-duvar-susu-nazar-boncugu/


2-) Magnet Nazarlık Modelleri

Nazar boncuklu magnet
Nazar boncuklu magnet

Nazar boncuğunun kökeni, olumsuz görüşlere göre Eski Mısır muskalarına ve her şeyi gören göz denen Şeytan gözüne dayanır. Kuran’a göre ise nazardan korunmanın yolu, Nas, Felak ve Ayetel Kürsi ayetlerinin okunmasıdır.

Magnet nazar boncuğu ve Nazar Boncuklu Magnet modelleri ve fiyatları. magnet nazar boncuğu,nazar boncuklu magnet,magnet göz,göz magnet,nev göz magnet.

Kaynak linki: https://nazarlikdunyasi.com/urun-kategori/magnetler/


3- Nazar Boncuklu Bileklik Modelleri

Nazar Boncuklu Bileklik
Nazar Boncuklu Bileklik

Nazarlıklı bileklik nazardan koruduğuna inanılır. Bakan kimsenin gözünden gelecek zarar direk bu nazar boncuğuna giderek nazarı önlediği söylenir. Bizim toplumumuz dışında birçok toplumda da bu inanış vardır. Hem kendimizi koruduğumuzu düşünerek rahat hissederiz hem de estetik olarak göze güzel gözükür.

Nazar boncuklu bileklik, nazar boncuklu ip bileklik, nazar boncuğu bileklik, nazar boncuklu künye, nazar bileklik, mavi boncuklu bileklik, nazarlıklı bileklik, nazar boncuklu ip bileklik, bileklik nazar boncuklu ve nazarlık bileklik.

Kaynak linki: https://nazarlikdunyasi.com/urun-kategori/bileklikler/


4- Nazar Boncuklu Anahtarlık

Nazar Boncuklu Anahtarlık
Nazar Boncuklu Anahtarlık

Nazar boncuğu genç kızların ve yetişkin bayanların en fazla tercih ettiği aksesuar boncukları arasında yer alıyor. Nazar boncugu anahtarlik modelleri hem iç açıcı hem de oldukça zarif duran ürünlerdendir. Anahtarlıkları evinizin anahtarında, ofisinizin anahtarında ya da iş yerinizdeki dolaplarınızın anahtarlarında kullanabilirsiniz. Bu anahtarlık modelleri sayesinde anahtarınızı kaybetmeden kolaylıkla kullanabilirsiniz.

nazar boncugu anahtarlik,nazar boncuklu anahtarlık,nazarlık anahtarlık,nazar boncuklu anahtarlık fiyatları,nazar boncuklu anahtarlık modelleri,nazarlıklı anahtarlık,anahtarlık nazar boncuğu.

Kaynak linki: https://nazarlikdunyasi.com/urun/nazar-boncuklu-anahtarlik/


Nazarlikdunyasi.com sitesindeki en önde gelen nazarlık modelleri hakkında bilgiler vermeye çalıştım. Umarım sizlere bir fikir verebilmişimdir. Bu yazımız burada son bulurken, ilerleyen günlerde bu yazıya eklemeler yapmayı planlıyorum. Bir sonraki paylaşımda görüşmek dileği ile. Yorum yapmayı ve Sosyal medyadan bu yazıyı paylaşmayı unutmayın.

NOT: Buradaki yazılar ve resimler nazarlık dünyası sitesinden alınmıştır. 


TAG: nazarlık, nazar boncuğu, nazar boncuğu modelleri, nazar Boncuğu fiyatları, nazarlık fiyatları, nazarlık satın al, nazarlık satış, nazarlık dünyası, nev tasarım, nev factory, gifts, nazar boncuğu modelleri, renkli nazar boncuğu, dekoratif nazar boncuğu, nazar boncukları

İlgili Gönderler

2021 - www.firmablogum.com © | web sitesi fiyatları : Seotasarim.net