Freelancer.com – Freelance Platform Sitesi

2009 yılında sektöre atılmıştır. Kurucusu Matt Barrie'dir. Freelancer.com sitesi, serbest çalışan olarak bilinen bir servis ağıdır.

Freelancer.com - Freelance Platform Sitesi
Freelancer.com – Freelance Platform Sitesi

Freelancer.com – Freelance Platform Sitesi

Freelancer, işverenlerin ve çalışanların birbirlerini bulabildikleri bir pazardır. Site, işverenlerin rekabetçi bir ihale sürecine teklif veren site üyeleri için iş ilan etmelerine olanak tanır . Site ayrıca üyelerin ödül parası olarak ödüllendirildiği yarışmalara ev sahipliği yapmalarına ve katılmalarına izin veriyor. Serbest çalışanlar ve işverenler, sundukları, kazandıkları ve tamamladıkları ve birlikte veya birlikte çalıştıkları kişilerin incelemelerini yazıp aldıklarında sitede profiller geliştirirler. Sitenin üyeleri, sitede kullanılmak üzere periyodik olarak yenilenen sınırlı sayıda teklif alır. Ücretsiz hesaplardan profesyonel aboneliklere kadar bir dizi hesap seçeneği sunulmaktadır. Kaynak Vikipedi

Firma Adı: freelancer.com/

İnternet Sitesi: http://freelancer.com/

Firma Faliyet Alanı: Arama Motoru Firması

Adres: 680 George Street Sidney, Avustralya

Telefon:

Mail Adresi:

Firma Hakkında Genel Bilgiler:

2009 yılında sektöre atılmıştır. Kurucusu Matt Barrie’dir. Freelancer.com sitesi, serbest çalışan olarak bilinen bir servis ağıdır. İşverenlerin ve çalışanların birbirlerini bulabildikleri bir pazardır. Özellikle web tasarım alanında çok fazla hizmet verilmektedir.

İlgili Gönderler

2021 - www.firmablogum.com © | web sitesi fiyatları : Seotasarim.net