En Ucuz Web Sitesi Fiyatları: Firma Önerisi

En ucuz web sitesi fiyatları nelerdir, fiyatı etkileyen unsurlar nelerdir ve web sitesi kurulum fiyatları neden değişiklik gösteriyor.

En Ucuz Web Sitesi Fiyatları
En Ucuz Web Sitesi Fiyatları

Uygun Fiyata Web Sitesi Kurulumu

Teknoloji ve internetin gelişimi ile birlikte internet sitelerine ihtiyaç her geçen gün artmakta. Bu ihtiyaç doğrultusunda insanlar en ucuz web sitesi fiyatlarını arayarak web sitesi yaptırmak istiyor. Peki en uygun fiyatlı web sitesi kaç liraya kurulur; işte bu sorunun cevabı ortalama alarak 290 TL’den başlamaktadır. Bu tasarımlar genellikle tek sayfa üzerine olan web siteleridir.

One page ve tek sayfa olarak hazırlanan siteler hem uygun fiyatlı hem de istenilen hedef kitleye ulaşmak için elverişlidir. Örneğin; ”SEO Tasarım” adındaki firma en ucuz web sitesi fiyatları sunuyor. Fiyatları biraz önce bahsettiğimiz gibi 290 TL‘den başlamaktadır. Bu hizmete KDV dahil olmasa da, domain, hosting, teknik destek, ve full kurulum dahil edilmiş.

Peki daha gelişmiş çok sayfalı en ucuz web sitesi fiyatları nelerdir? Bu sorunun cevabı ise yine SEO TASARIM Firmasından alınan fiyat örneği ile veriyoruz. 10 Sayfadan oluşan profesyonel ve en ucuz web sitesi 390 TL‘dir.

E-Ticaret sitesi fiyatları ise; 690 TL‘den başlamaktadır. Fiyatlar paketlerin özelliklerine göre düşüyor veya yükseliyor.

Firma bloğum bu yazısında sizlere en ucuz web sitesi ne kadara kuruluyor ve bu firmalar nelerdir, bunlardan bahsettik. Umarız yazımız yararlı oluştur. Bir sonraki firma tanıtımında görülmek dileği ile.

İlgili Gönderler

2021 - www.firmablogum.com © | web sitesi fiyatları : Seotasarim.net